Обладнання і матеріали для монтажа та обслуговування
систем кондиціонування

Обладнання і матеріали для монтажа та обслуговування систем кондиціонування

Щотижня

Розіграш подарунків

#
Новинка

Очистка тепло-обмінників

Хімія
Акція

Теплові насоси

Тепловий насос

Чому вигідно співпрацювати з нами

Гнучка система ціноутворення

Система ціноутворення є прозорою та містить кілька рівнів, кожен з яких відповідає потребам та бюджету замовника. Також постійно діє система знижок та промоакцій.

Великий асортимент товарів

Що дозволяє нашим клієнтам отримати засоби, комплектуючі та обладнання для оптимального вирішення задач у відповідності до різних вимог, потреб та бюджету кінцевого замовника.

Постійна наявність товарів на складі

Постійно зберігаємо та поповнюємо великий асортимент товарів на складі для задоволення попиту та побажань наших клієнтів. Що зводить до мінімуму затримки у роботі з монтажу та обслуговуванню техніки.

Бескоштовна консультація

Наші інженери запропонують вам оптимальне рішення з урахуванням вимог замовника та з дотриманням стандартів, норм та правил, щоб зменшити витрати на монтаж та забезпечити подальшу ефективну експлуатацію обладнання.

Прямі поставки від виробника

Що дає можливість гарантувати якість продукції та уникнути використання підробок, зменшити ціну на логістику, забезпечити швидкий зворотній зв’язок від монтажників до виробника.

Доставка по Харкову та Україні

Виконуємо швидку доставку товару через компанії-перевізники та з використанням власного автотранспорту.

Гарантія якості

  1. Прямі поставки від виробника без посередників.
  2. Гарантійний термін до 5 років.
  3. Якість продукції підтверджена сертифікатами.
Сертифікат якості
Сертифікат якості

Об'єкти, на які ми поставили обладнання

Відгуки наших клієнтів

Фото автора відгуку

Рекомендую засіб EnviroCoil як: Високоефективний і не такий їдкий , як китайський аналог; Економне використання (1,5 л. на 10 кондиціонерів); Не наносить шкоди дренажним насосам, що є важливим.

ТОВ “Домінант Харків”

Фото автора відгуку

Бруд, пил, мазут за 7 років створили непереможний шар для багатьох традиційних засобів. Але застосування SuperClean дозволило повністю очистити забруднення. Тепер замовник сам наполягає на застосуванні цього засобу.

ФОП Карофф

Фото автора відгуку

Уперше спробував засіб CondenCide при очищенні випарника в стоматологічному кабінеті. Результати перевершили всі очікування. 5-річний шар, що накопичувався з пилу, зубного каменю, пластмаси з різким характерним запахом зник без залишку.

ФОП Савченко

Фото автора відгуку

В автосалоні «Honda» відновили роботу чилера. Після 7 років жорстка вода повністю блокувала теплообмін. Вибрали засіб Hidrox. Результат перевершив усі очікування. Продуктивність системи на холод практично відновилася. Приємно, коли після завершення роботи клієнт та виконавець залишилися задоволені.

ФОП Потапов

Про компанію

Компанія ТОВ “Компас-Інтек” - надійний партнер в сфері інсталяції кліматичної техніки.

З 2010 року ми допомагаємо нашим клієнтам реалізовувати проекти в сфері опалення, вентиляції та кондиціонування. Ми спеціалізуємось на постачанні обладнання, комплектуючих матеріалів та засобів для монтажа і технічного обслуговування систем ОВК.

Наша мета - бути корисними нашим партнерам завдяки пошуку ефективних технічних рішень та оптимальних фінансових витрат. Для нас клієнти - це не просто покупці, а добрі друзі.

Приєднуйтесь до нашого дружнього товариства!

Колектив компанії
14 років

досвіду роботи на кліматичному ринку

48 годин

на виконання замовлення

5 років

гарантії
на обладнання

85 %

повторних
замовлень

Контакти

Адреса:

м. Харків пр. Гагаріна 1, оф. 02

Телефон:

+38 (067) 578-09-05

Месенджери:

Залишайтеся на зв'язку

Bідправте повідомлення

Наш інженер зателефонує вам протягом 30 хвилин